РУСУКР

Чернівецька обл.,

Вижницький р-н, с. Мигово

+38 (067) 372-72-10

+38 (050) 422-72-10

migovo@i.ua

При бронюванні декількох номерів, кожний номер бронюйте окремо.

Погода Мигово
  • купон 250
  • 3
  • 4
 
 

Про нас

 

Активний відпочинок для людей сповнених життя круглий рік!!!


Перлиною Буковини називають Гірськолижний комплекс «Мигово». Розташування - 60км від м.Чернівці, 100км. від м.Івано-Франківськ, зручне сполучення автомобільним транспортом.  Гірськолижний комлекс «Мигово» розкинувся на висоті 740 метрів над рівнем моря, у південно-західній частині Буковини, біля підніжжя мальовничих вершин Карпат, на березі швидкоплинної гірської річки Мигівка. Це місце, якому за історичними документами понад 600 років, справедливо вважається кращим курортом Буковини. Мальовнича природа, чисте гірське повітря, цілющі джерела, чудові вироби місцевих майстрів приваблюють сюди тисячі відпочиваючих. Побачити неповторну красу Карпатських гір та відчути на собі життєдайну силу природи Ви зможете завітавши саме сюди - в Гірськолижний комплекс «Мигово».

 

 

«Мигово» спеціалізується та популяризує активний відпочинок протягом всього року. Взимку «Мигово» - один з найкращих гірськолижних курортів України з усім комплексом послуг. У зимовий сезон до Ваших послуг: дві гірськолижні траси довжиною 1100 та 1300 метрів,в перспективі 1 крісельний підйомник -  1300 метрів, два бугельні витяги довжиною 1100 та 600 метрів, два бебі-ліфта довжиною по 200 метрів, окрема траса для дітей, траса сноутюбінгу, ковзанка - хокейне поле - льодовий майданчик, 4 прокати гірськолижного спорядження, 2 гірськолижні школи від Асоціації професійних гірськолижних інструкторів України. 


Максимально насичений і не менш активний відпочинок в гірськолижному комплексі «Мигово» на Вас чекає круглий рік. Під час літного сезону тут до Ваших послуг: роле-парк, кінні прогулянки, іппотерапія, басейн з підігрівом, сауни, сонячні ванни, купання в гірській річці, велосипедні прогулянки, канатне містечко, скеледром, дитячий майданчик з гойдалками та гірками, надувний батут, електромобілі, квадроцикли, екскурсії по місту Чернівці та історичним визначним місцям Буковини.

 

 

В гірськолижному комплексі «Мигово» ніколи не буває «після сезону». З весни до осені приїжджайте сюди на збори ягід та грибів, лікарських трав, полювання і риболовлю.


«Мигово» - найгарніше місце Прикарпаття, яке заворожує маленькими старовинними дерев’яними церквами, старими гуцульськими хатами.Під час подорожей шляхи пройдуть через території Вижницького та Гуцульського національних природніх парків,є можливість взяти участь у багатьох етно-фольклорних культурних заходах, змаганнях і народних гуляннях. Ще «Мигово» пропонує відвідати спортивно-оздоровчий комплекс, кращі музеї краю та історичні споруди.


Гірськолижно-туристичний комплекс «Мигово» радо чекає на Вас завжди! Гарантуємо незабутній відпочинок протягом року! Родзинкою «Мигово» є Котеджне Містечко «Едельвейс-Карпати».

 

Мигово фото

Едельвейс-Карпати фото

 

 

 

 

 

Чернівецька обл.,
Вижницький р-н, с. Мигово

+38 (067) 372-72-10

+38 (050) 422-72-10

migovo@i.ua