РУСУКР

Чернівецька обл.,

Вижницький р-н, с. Мигово

+38 (067) 372-72-10

+38 (050) 422-72-10

migovo@i.ua

При бронюванні декількох номерів, кожний номер бронюйте окремо.

Погода Мигово
  • купон 250
  • 3
  • 4
 
 

Сауна

 

 

Що може забезпечити кращий релакс, ніж баня в Карпатах…

 

До Ваших послуг сауна на дровах, в парній ароматне сіно,  - дубова купіль, 2 душові кабінки, солярій, трав’яні настої, фіто- аромотерапія, масаж, парка.


Для кожної людини включено у вартість «банний комплект» - рушник, простирадло, шапка безкоштовно. За додаткову плату - додатковий «банний комплект» – 35 грн., солярій  1хв. - 10 грн., масаж та парка за домовленістю, віник - 50 грн. Сауна розрахована на 6 місць, за кожне додаткове місце – 35 грн. з особи.

 

а також до наших послуг:

 

- ароматерапія

 

"Ароматерапія дозволяє додати організму тонус, також вона допомагає боротися з багатьма видами хвороб, дозволяє зняти напругу і позбавитися від втоми. Різні масла здатні відновити психоемоційний баланс, зокрема сон. Завдяки настільки широкому їх різноманітності це дає можливість кожному підібрати відповідні аромазасоби, що не провокує виникнення алергічної реакції."

 

- фітотерапія

 

Як стверджують сучасні фітотерапевти, трави, які подаровані нам самою природою, можуть дійсно творити дива: вони мають здатність зцілювати практично всі недуги, починаючи від простої незначною застуди і закінчуючи онкологією.

 

- скраб медово-кофейний

75 грн.

 

Скраб виводить токсини,  в залежності від виду складових, здатний подарувати шкірі необхідні їй білки, жири, також необхідні мікроелементи: кальцій, магній, вуглеводи. Також тонізує шкіру і тіло, очищає шкіру від токсинів, відкриває пори, нормалізує циркуляцію крові, сприяє оновленню шкіри, збагачує шкіру і тіло киснем.

 

- масаж

300 грн. / година

 

Масаж стимулює вироблення гормону "кортизол", який відповідає за зниження рівня стресу в організмі. Знижуючи стрес, ми допомагаємо організму відновитися: у нас знижується почуття тривоги, зменшується кров'яний тиск, ми починаємо правильно і спокійно дихати. Масаж допомагає розслабити перенапружені і ущемлені м'язи. Багато запальних процесів лікуються за допомогою масажу.

 

 

 

 

Час

Вартість (додатковий "банний

комплект" – 35 грн., солярій

1 хв – 10 грн., масаж та парка

за домовленістю,

віник – 50 грн.)

Кількість осіб (на кожну

особу

"банний комплект" – рушник, простирадло,

шапка безкоштовно)

1 година

4506 осіб
2 години9006 осіб
3 години13006 осіб
4 години17006 осіб


*Примітки:

 

Дубові, березові та кленові віники з гілками цілющих трав. Вартість 50 грн. штука.

 

У високий сезон вартість послуг може бути зміненно.

 

 

 

 

Чернівецька обл.,
Вижницький р-н, с. Мигово

+38 (067) 372-72-10

+38 (050) 422-72-10

migovo@i.ua